Objekt som liknar Matbord

Matbord

Danmark, teak, längd: 134, djup: 64, höjd: 76

Matbord

Danmark, 60-tal, teak, diameter: 115, 2st iläggsskivor

Matbord

Teak, Danmark, längd: 130 cm, djup: 96 cm, höjd: 73 cm

Matbord

teak, Danmark, utdragbart, längd: 124 cm, djup: 79 cm, höjd: 73 cm

Matbord

utdragsskivor, teak, 1950-tal, Danmark, längd: 150, djup: 85, höjd: 75

Soffbord

Med hjul & klaffar, Teak, Stämplat: Fabrikat Andr Tuck Arkitekt Hans J Wegner, Danmark, längd: 77, djup: 52, höjd: 52

Matbord

Danmark, Teak, 50/60-tal, med utdragsskivor, längd: 130, djup: 87, höjd: 75

Matbord

teak, ben i ek, Danmark, höjd: längd: 135 cm, djup: 85 cm, höjd: 74,2 iläggsskivor á 57 cm

Matsalsbord

Matsalsbord

+ 2 st stolar, Teak, Danmark, Frem Röjle

Soffbord med klaffar

Hans J Wegner, Andr Tuck, Danmark, Teak, längd: 74 + 2x28, djup: 52, höjd: 58

Soffbord

Teak, Danmark, France & Daverkosen, etikett & stämplat, Längd: 138. Djup: 69 cm, höjd: 65 cm

Soffbord

med tidningshylla, Teak, Danmark, längd: 71 cm, djup: 52 cm, höjd: 47 cm

Satsbord

3 delar, Teak, Danmark. Höjd: ca 39-48cm

Soffbord

Teak, Danmark, etiketterad, längd: 135 cm, djup: 59 cm, höjd: 50 cm