Objekt som liknar Matbord

Soffbord

Med hjul & klaffar, Teak, Stämplat: Fabrikat Andr Tuck Arkitekt Hans J Wegner, Danmark, längd: 77, djup: 52, höjd: 52

Klädhängare

Adam Hoff & Poul Östergaard, Virum Möbelsnedkeri Rasmussen & Brygger, Danmark, teak, fällbar, längd: 56 cm

teak, Aksel Kjersgaard, Danmark, 105x44

Teak, design: Aksel Kjersgaard Odder, Danmark, No 145, 104x41 ca

Soffbord

Teak, Design Hans J Wegner, L.160 H.50

Matsalsgrupp

5 del, teak, 1950-tal, längd: 123, djup: 84, höjd: 75, Danmark (bordet är utdragbart)