Objekt som liknar Nattygsbord

Nattygsbord

med hylla, mahogny, engelsk stil, längd: 45, djup: 60, höjd: 59

Nattygsbord

1 par, Jugend, Mässing/Marmor, längd: 42, djup: 38, höjd: 80

Nattygsbord

1 par, 1960-tal, Ek, Danmark, längd: 48, djup: 35, höjd: 50

Nattygsbord

teak/rotting, Danmark, längd: 50, djup: 35, höjd: 50

Nattygsbord

med stenskivor, 1 par, teak, Gröndahls möbelfabrik, Borås, höjd: 76

Nattygsbord

Teak, BraBohag. Tingströms, Casino, Engström / Myrstrand, Längd: 50. Djup: 45 cm, höjd: 53 cm

Pottskåp

Mahogny, Danmark, längd: 30, djup: 30, höjd: 85 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Nattygsbord

Ett par, Jugend, stenskiva, Mahogny, H.90

Nattygsbord

ett par, Bodafors, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Längd: 38 cm, djup: 59 cm, höjd: 62 cm

Toilettebord

Med taburett, Gustaviansk stil, längd: 112, djup: 46, höjd: 135

Matsalsgrupp

Gustaviansk-stil, Bord + 4 stolar, Ej ilägg

Matsalsgrupp

5 delar, Gustaviansk stil, bord + 4 stolar + en ilägg 59cm, bord: . Diameter: 110 cm. Höjd: 74 cm + ilägg: . Djup: 58 cm, total längd: 168 cm

Nattygsbord

mahogny, mässingsbeslag, England, längd: 46 cm, djup: 40 cm, höjd: 50 cm