Objekt som liknar Soffbord

Soffbord

Teak, Jason, Danmark, längd: 131 cm, djup: 75 cm, höjd: 51 cm

Blombord

Jason, Danmark, teak, längd: 54 cm, djup: 54 cm, höjd: 40 cm

Soffbord

Teak, Danmark, France & Daverkosen, etikett & stämplat, Längd: 138. Djup: 69 cm, höjd: 65 cm

Soffbord

med tidningshylla, Teak, Danmark, längd: 71 cm, djup: 52 cm, höjd: 47 cm

Soffbord

Teak, Danmark, etiketterad, längd: 135 cm, djup: 59 cm, höjd: 50 cm

Soffbord

Med hjul & klaffar, Teak, Stämplat: Fabrikat Andr Tuck Arkitekt Hans J Wegner, Danmark, längd: 77, djup: 52, höjd: 52

Soffbord

Teak, Design Hans J Wegner, L.160 H.50

Soffbord

Teak, Danmark, (Wegner ?), Höjd: 50 cm, skivan; 129x50 cm

Soffbord

Grete Jalk, Danmark, teak, längd: 129, 5, djup: 53, 5, höjd: 50 cm

Soffbord med klaffar

Hans J Wegner, Andr Tuck, Danmark, Teak, längd: 74 + 2x28, djup: 52, höjd: 58

Blomsterbord

Jason, Danmark, + bord, höjd: 42 cm, Teak, längd: 150 cm, djup: 30 cm, höjd: 46 cm

Matbord

teak, ben i ek, Danmark, höjd: längd: 135 cm, djup: 85 cm, höjd: 74,2 iläggsskivor á 57 cm

Soffbord

50-tal, Teak, Danmark, Utdragbart, längd: 86, djup: 53, höjd: 55

Soffbord

Teak, Danmark, med tidningshylla, Stämplat, längd: 150, djup: 56, höjd: 55

Soffbord

Danmark, teak, flätad tidningshylla, längd: 120, djup: 53, höjd: 56

Soffbord

Danmark, tidningshylla, låda, teak, längd: 124, djup: 50, höjd: 51

Soffbord

Danmark, teak, tidningshylla, längd: 150, djup: 52, höjd: 53

Soffbord

med hylla, teak, 1950-tal, Danmark, längd: 150, djup: 52, höjd: 51