Objekt som liknar Byrå

Matsalsgrupp

Gustaviansk-stil, Bord + 4 stolar, Ej ilägg

Byrå

Klassisk stil, Danmark, mahogny, intarsia, stenskiva, längd: 80 cm, djup: 45 cm, höjd: 78 cm

Matsalsgrupp

9 del, Gustaviansk stil, mahogny, Bord + 8 stolar + 3 ilägg

1 par, Gustaviansk stil, Brons Förgyllda, 1800-tal, höjd: 47

Ett par, Gustaviansk stil, höjd: 32, mässing, Arvika

Ett par, Gustaviansk stil, mässing, höjd: 34

ett par, gustaviansk stil, höjd: 50 cm

1 par, brons, Gustaviansk stil, höjd: 32

1 par, brons, Gustaviansk stil, höjd: 36