Objekt som liknar Tavelram

1 par, Förgylld, Brons, Empire, (lagade)

Bergère

sent 1800-tal, förgylld, dunplymå, fläckigt tyg

Bergère

med fotpall, Louis XV-stil, förgylld / rotting, skadad

järn, liggande häst, förgylld, Kina, längd: 52 cm

Stop

Silver, CG Hallberg CGH, 1938, Delvis förgylld, höjd: 23 cm, med Gustaf V mynt, 1200g ca, graverad i botten