Objekt som liknar Etsning

Kurt Ullberger (1919-2008), 46/350, Kust, signerad. -79, motivet: 43x24

Litografi

Roland Svensson (1910-2003), Kust, 198/200, motivet: 33x47

Otto Lindberg (1880-1955), kust, signerad, 1918, 49x89

Akvareller

2 st, Anja Lund (f. 1955), kust, motivet: 28x19

Akvareller

Anja Lund (f. 1955), Kust, bladets mått: 28x19 & 17x17

Bo von Zweigbergk (1897-1940), kust, -30, 22x26