Objekt som liknar Frimärken

Norge, Danmark, Grönland, DVI, m.m. 3 album + kartong dubletter

Litografi

Harald Kihle 1946, Norge, 177/200, 65x37

Färglitografier

2 st, Knut Swane, Figurer, bladets mått: 89x63

Silver/Emalj, J Tostrup, Norge, Reliefmotiv, ca 3 x 4

Armband+

Ring+ 1 par Örhängen, Silver, David Andersen, Norge

Norge, Mässing, 6 armad, diameter: 60, höjd: 60

12 st, Norge + Förgyllda tillbehör, Bla efterrättsgafflar