Objekt som liknar Parti vykort

Vykort

diverse, Stockholm, USA, England, modell äldre

Vykort

Frankrike, 1900.-talets första hälft, ca 500 st

4st album + lösa blad, USA + Ryssland, 1870-

Mynt

2 st, Guld, 18K, Persien, 60-tal, Vikt: 16 g

Rörstrand, Carl-Harry Stålhane (1920-1990), SVG, höjd: 28

ca 120 000, Danmark, Dublettsamling, 6 krt, blandat

Vykort

Frankrike, ca 600 st, 1900-talets början