Objekt som liknar Vykort

Norge, Danmark, Grönland, DVI, m.m. 3 album + kartong dubletter

Litografi

Harald Kihle 1946, Norge, 177/200, 65x37

Anders Monsen Askevold (1834-1900), Norge. Kor vid vattendrag. Signerad, daterad 1887. Olja på duk, 65x81 cm

Färglitografier

2 st, Knut Swane, Figurer, bladets mått: 89x63

Silver/Emalj, J Tostrup, Norge, Reliefmotiv, ca 3 x 4

Armband+

Ring+ 1 par Örhängen, Silver, David Andersen, Norge