Objekt som liknar Vykort

4 album+ lösa, USA, Centralamerika, Sydamerika, Tyskland, Holland, 1870-1960 ca

Norge, Danmark, Grönland, DVI, m.m. 3 album + kartong dubletter

Samling, Danmark, Grönland, diverse Island, mkt god kvalitet

Alvar Aalto, höjd: 16, (nagg)

Medaljer

4 st, Italien, Tyskland, Sverige och Frankrike. Diameter: 3-7cm

Ordnar

3st, Carl XVI-Gustaf 18K 15, 4 gr + Danmark silver + Norge

Vykort

Norge, 1900-talets förstas hälft

Vykort

Frankrike, 1900.-talets första hälft, ca 500 st

ca 120 000, Danmark, Dublettsamling, 6 krt, blandat