Objekt som liknar Bricka med skålar

Soffbord

teak, med rottinghylla, Jason, Danmark, längd: 150 cm, djup: 57 cm, höjd: 56 cm

Bokhylla

Teak, Danmark, längd: 49 cm, djup: 24 cm, höjd: 70 cm

Soffbord

Teak, Danmark, France & Daverkosen, etikett & stämplat, Längd: 138. Djup: 69 cm, höjd: 65 cm

Soffbord

med tidningshylla, Teak, Danmark, längd: 71 cm, djup: 52 cm, höjd: 47 cm

Matbord

teak, ben i ek, Danmark, höjd: längd: 135 cm, djup: 85 cm, höjd: 74,2 iläggsskivor á 57 cm

Soffbord

Teak, Danmark, etiketterad, längd: 135 cm, djup: 59 cm, höjd: 50 cm

Sybord

Teak, Povl Dinesen, Danmark. Bredd: 71, djup: 39 cm, höjd: 56 cm

Klädhängare

Adam Hoff & Poul Östergaard, Virum Möbelsnedkeri Rasmussen & Brygger, Danmark, teak, fällbar, längd: 56 cm

Muggar

fajans, Aluminia, Danmark, 1+ 14 + 19 delar, silverdekor. Längd: ca 9-17,5cm, djup: ca 6,7-12,5cm, höjd: ca 7,5-14cm

Johannes Hedegaard, Aluminia, Danmark, signerad. 32x25

teak, Aksel Kjersgaard, Danmark, 105x44

Teak, design: Aksel Kjersgaard Odder, Danmark, No 145, 104x41 ca

Satsbord

3 delar, Teak, Danmark. Höjd: ca 39-48cm