Objekt som liknar Skålar

Färglitografi

Gustav Rudberg (1915-2001), 32/350, Kustmotiv, 30x37

Akvareller

3 st, Carl Delden (f. 1906), Kustmotiv, ca 10 x 18 & 10 x 25