Alvar Aalto (1898-1976), Iittala, Finland, Savoy-vasen, Modell: 3031, klart glas, signerad Alvar Aalto 3031, höjd: 20, 5 cm

Såld för: Datum:
18 aug 2014
mynningsnagg
411483
Etiketter:
vas
Kategori: