Objekt som liknar Färglitografi

Färglitografi

Giuseppe Scaiola (f. 1951), Italien. Signerad, numrerad 142/295. Motivet: 49x34 cm

Färglitografi

Gianni Bertini (1922-2010), 6/15, löst blad, bladets mått: 51x33

Färglitografi

4 st, Franco Costa (f. 1934), Italien. Segelbåtar, 1987, motivet: 80x60

Färglitografi

Carl-Henning Pedersen (1913-2007), 1986, Flicka, 47/150, motivet: 66x42

Färglitografi

Stephen Clark (f. 1953), Sverige. Venedig. Signerad, numrerad 146/360. Motivet: 70x50 cm

Färglitografi

Stephen Clark (f. 1953), Sverige. Venedig. Signerad, numrerad 205/360. Motivet: 70x50 cm

Färglitografi

Mona Huss Walin (f. 1944), Flicka, Löst blad, 197/460, 1979, bladets mått: 66x52

Färglitografi

Mona Huss Walin (f. 1944), Flicka, 1979, 268/460, Löst blad, bladets mått: 66x53

Färglitografi

Franco Costa (f. 1934), 178/250, Stadshuset, 1977, motivet: 55x48

Färglitografi

Félix Labisse (1905-1982), EA-upplaga, Kvinnor, motivet: 56x44

Färglitografi

Félix Labisse (1905-1982), 173/175, kvinnor, motivet: 60x38

Färglitografi

Salvador Dalí (1904-1989), 6/300, motivets mått: 61x47

Färglitografi

Salvador Dalí (1904-1989), the toad, 1966, E. A, signerad Dalí, motivets mått: 51x39

Färglitografi

Salvador Dalí (1904-1989), 228/300, motivets mått: 41x62

Färglitografi

Salvador Dalí (1904-1989), 201/300, motivets mått: 58x47

Färglitografi

Salvador Dalí (1904-1989), 213/450, signerad, motivet: 38x59

Färglitografi

Sven X-et Erixson (1899-1970), Spanien, motivet: 35 x 47

Färglitografi

Salvador Dalí (1904-1989), 522/990, motivet: 45x35