Objekt som liknar Färglitografi

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), EA-upplaga (konstnärens exemplar), Gröna Lund, 2000, motivet: 38x45

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Gröna Lund, EA-upplaga (konstnärens exemplar), 2000, motivet: 38x44

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), EA-upplaga (konstnärens exemplar), Gröna Lund, 2000, signerad, 38x46

Färglitografi

2 st, Bert Håge Häverö (1932-2014), Motiv från Gröna Lund, 2000, 360-upplaga, motivet: 47x38 resp 38x45

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Gröna Lund, 232/360, 2000, motivet: 48 x 38

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Gröna Lund, 2000, 291/360, signerad, motivet: 37x44

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Gröna Lund, 2000, 188/360, motivet: 46x38

Färglitografi

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Gröna Lund, 290/360, signerad, 2000, motivet: 46x38

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Gröna Lund. Signerad, numrerad 221/360, daterad 2000. Bladets mått: 46x38 cm, oramad

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Gröna Lund. Signerad, daterad 2000, numrerad 260/360, bladets mått: 46x53 cm, oramad

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Gröna Lund. Signerad, daterad 2000,203/360. Motivet: 40x46

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), EA-upplaga, Gröna Lund, 2000, motivet: 37x45

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Gröna Lund, EA-upplaga, signerad, 2000, motivet: 46x38

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), 358/360, Gröna Lund, motivet: 47x38

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Gröna Lund, HC 20/36, motivet: 57x75

Färglitografi

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Gröna Lund, 189/360, signerad, motivet: 46x38

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Gröna Lund, signerad, 200, motivet: 46x38

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad och numrerad 197/360, Gröna Lund, motivet: 56x74