Objekt som liknar Färglitografi

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Östermalmshallen. Signerad, numrerad 244/375, Motivet: 37x52 cm

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Östermalmshallen. Signerad, numrerad 279/375. Motivet: 38x52 cm

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Östermalmshallen, HC 16/38, signerad, motivet: 38x53

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Östermalmshallen, 251/375, motivet: 37x53 ca

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Östermalmshallen, 248/375, motivet: 37x53

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Östermalmshallen, EA-upplaga, signerad, 37x52 cm

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Östermalmshallen, EA-upplaga, motivet: 38x53

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), EA-upplaga, Östermalmshallen, motivet: 38x53

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), HC-upplaga, 11/38, Östermalmshallen, motivet: 38x53

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Östermalms saluhall, HC-upplaga, 18/38, motivet: 38x53

Färglitografi

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Skeppsbron, 278/290, signerad, motivet: 33x44

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. EA-upplaga, Skeppsbron, motivet: 33x44

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad och numrerad 197/360, Gröna Lund, motivet: 56x74

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Gröna Lund. Signerad, numrerad 249/360, motivet: 58x74

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Gröna Lund. Signerad, numrerad 221/360, daterad 2000. Bladets mått: 46x38 cm, oramad

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Gröna Lund. Signerad, daterad 2000, numrerad 260/360, bladets mått: 46x53 cm, oramad

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Gröna Lund. Signerad, daterad 2000,203/360. Motivet: 40x46

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Stockholmsmotiv, Waxholmsbåtar i Strömmen. Signerad, numrerad 161/290, motivet: 37x45 cm