Objekt som liknar Färglitografi

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Waxholm. Signerad, numrerad 162/290, motivet: 37x46 cm

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), 335/360, Waxholm, bladets mått: 60x48

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Waxholmsbåtar. Signerad, numrerad 344/360. Motivet: 36x50 cm

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Waxholmsbåt. Signerad, numrerad 107/360. Motivet: 38x51

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Skärgårdsmotiv. Signerad, numrerad 82/360. Motivet: 36x49 cm

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sommar i Roslagen, Waxholmsbåtar, PT, motivet: 45x64 cm

Färglitografi

Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Vaxholm. Signerad, numrerad 222/290. Motivet: 37x52 cm

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Waxholmsbåtar, EA-upplaga, signerad, motivet: 38x47

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Blidösund, HC-upplaga, motivet: 35x48

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014). Waxholmsbåt, 312/360, motivet: 31x48

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), 109/360, Waxholmsbåtar, motivet: 34x43

Färglitografi

Göran Folcker (1920-2000), Sverige. Waxholm, Sommardröm. Signerad, numrerad 82/260. Motivet: 46x60 cm

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Östermalmshallen. Signerad, numrerad 244/375, Motivet: 37x52 cm

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Östermalmshallen. Signerad, numrerad 279/375. Motivet: 38x52 cm

Färglitografi

Bert Håge Häverö (f. 1932), Vaxholmsbåt, 14/360, signerad, -79, motivets mått: 37x46, oramad

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Stockholmsmotiv, Waxholmsbåtar i Strömmen. Signerad, numrerad 161/290, motivet: 37x45 cm

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Östermalmshallen, signerad och numrerad 245/375, motivet: 36x53

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad och numrerad 197/360, Gröna Lund, motivet: 56x74

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Gröna Lund. Signerad, numrerad 249/360, motivet: 58x74

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Gröna Lund. Signerad, numrerad 221/360, daterad 2000. Bladets mått: 46x38 cm, oramad