Objekt som liknar Färglitografi

Färglitografi

Björn Ekegren (f. 1955), 66/250, Sjöfåglar, motivet: 35x45

Färglitografi

Björn Ekegren (f. 1955), 86/190, Sothöna, motivet: 56 x 46

Färglitografi

Björn Lindroth (1931-1999), Sverige. 103/310, Fåglar, motivet: 44x55

Färglitografi

Björn Lindroth (1931-1999), Sverige. 112/280, Sjöfåglar, motivet: 36x50

Färglitografi

Gunnar Brusewitz (1924-2004), Sverige. Fåglar, signerad och numrerad 91/280, motivet: 25x35

Färglitografi

Nalle Werner (1913-1991), Sverige. 1973, fågel, signerad och numrerad 2/7, motivet: 82x61

Färglitografi

Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. PT. Signerad, fågel. Motivet: ca 35x50cm

Färglitografi

Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Fåglar. Signerad, numrerad 129/366. Motivet: 26x35 cm

Färglitografi

Gunnar Brusewitz (1924-2004), Sverige. Fåglar. Signerad, numrerad 224/260. Motivet: 25x34 cm

Färglitografi

4 st, Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Fåglar. Signerad, numrerad 243/250. Motivet: 36x52 cm, 46x35cm

Färglitografi

Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Fågel, EA-upplaga. Motivet: 27x37

Färglitografi

Gunnar Brusewitz (1924-2004), Fåglar, motivet: 24x44

Färglitografi

Sven X-et Erixson (1899-1970), Fågel, motivets mått: 38 x 50

Färglitografi

Karl Mårtens (f. 1956), Fågel, 162/175, motivet: 57x30

Färglitografi

Harald Wiberg (1908-1986), Fåglar, 165/280, motivet: 32 x 41

Färglitografi

Bengt Åberg (f. 1941), 65/90, Fåglar, motivet: 65x54

Färglitografi

Emanuel Bernstone (f. 1973), 73/275, fåglar, motivet: 21x35

Färglitografi

Sven X-et Erixson (1899-1970), Fågel, 52/100, motivet: 40x53

Färglitografi

Emanuel Bernstone (f. 1973), motivet: 18 x 32, fåglar

Färglitografi

Maria Hillfon (f. 1945), fågel, 154/250, motivet: 20x14