Objekt som liknar Färglitografi

Färglitografi

Björn Lindroth (1931-1999), Sverige. 112/280, Sjöfåglar, motivet: 36x50

Färglitografi

Björn Ekegren (f. 1955), Sverige. Ejder, motivet: 45x66

Färglitografi

Björn Ekegren (f. 1955), 66/250, Sjöfåglar, motivet: 35x45

Färglitografi

Gunnar Brusewitz (1924-2004), Sverige. Fåglar, signerad och numrerad 91/280, motivet: 25x35

Färglitografi

Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Fåglar. Signerad, numrerad 129/366. Motivet: 26x35 cm

Färglitografi

Gunnar Brusewitz (1924-2004), Sverige. Fåglar. Signerad, numrerad 224/260. Motivet: 25x34 cm

Färglitografi

4 st, Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Fåglar. Signerad, numrerad 243/250. Motivet: 36x52 cm, 46x35cm

Färglitografi

Gunnar Brusewitz (1924-2004), Fåglar, motivet: 24x44

Färglitografi

Harald Wiberg (1908-1986), Fåglar, 165/280, motivet: 32 x 41

Färglitografi

Bengt Åberg (f. 1941), 65/90, Fåglar, motivet: 65x54

Färglitografi

Emanuel Bernstone (f. 1973), 73/275, fåglar, motivet: 21x35

Färglitografi

Emanuel Bernstone (f. 1973), motivet: 18 x 32, fåglar

Färglitografi

Gunnar Brusewitz (1924-2004), 15/250, motivet: 19x28, fåglar

Färglitografi

Gunnar Gebbe Björkman (f. 1945), 19/190, fåglar, motivet: 39x55

Färglitografi

3 st, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Fåglar, bladets mått: 10x15,5

Färglitografi

Nalle Werner (1913-1991), Sverige. 1973, fågel, signerad och numrerad 2/7, motivet: 82x61

Färglitografi

Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. PT. Signerad, fågel. Motivet: ca 35x50cm