Objekt som liknar Färglitografi

Färglitografi

Charles Sjöholm (f. 1933), Sverige. Signerad, numrerad 292/295, Västerbron. Motivet: 45x55 cm

Färglitografi

Charles Sjöholm (f. 1933), Sverige. Skeppsholmen. Signerad, numrerad 63/270. Motivet: 42x63 cm

Färglitografi

Mikael Persbrandt (f. 1963), Sverige. Kvinnor. Signerad, numrerad 47/250. Motivet: 56x40 cm

Färglitografi

Peter Dahl (1934-2019), Sverige. Signerad. PT, Kvinnor. Motivet: 60x39 cm

Färglitografi

Färglitografi

Charles Sjöholm (f. 1933), Stockholmsmotiv, 116/250, signerad, motivet: 50x60

Färglitografi

3 st, Charles Sjöholm (f. 1933), Stockholmsmotiv, motivet: 49x58

Färglitografi

Charles Sjöholm (f. 1933), Stockholmsmotiv, 286/350, motivet: 52x63

Färglitografi

Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Kvinnor. Signerad, ej numrerad. Motivet: 50x31 cm

Färglitografi

Charles Sjöholm (f. 1933), Hötorget, Pt, motivet: 48 x 61

Färglitografi

Bengt Landin (f. 1933), Kvinnor, 69/250, motivet: 40 x 58

Färglitografi

Charles Sjöholm (f. 1933), 170/290, Stockholmsmotiv, 46x59

Färglitografi

Charles Sjöholm (f. 1933), Stockholmsmotiv, 292/295,44x55

Färglitografi

Charles Sjöholm (f, 1933), Katarinahissen, 198/250, signerad, motivets mått: 50x59

Färglitografi

Charles Sjöholm (f. 1933), 60/ 300, Östermalms Saluhall, motivet: 56x48 cm

Färglitografi

Allan Österlind (1855-1938), 5/30, kvinnor, motivet: 46x58

Färglitografi

6 st. lösa blad, Charles Sjöholm (f. 1933), Stockholmsmotiv, bladets mått: 56x66

Färglitografi

Charles Sjöholm (f. 1933), 43/250, Gröna Lund, motivets mått: 49x55

Färglitografi

Charles Sjöholm (f. 1933), 145/300, Östermalms Saluhall, motivet: 57x47