Objekt som liknar Färglitografi

Färglitografi

Charles Sjöholm (f. 1933), Sverige. Signerad, numrerad 292/295, Västerbron. Motivet: 45x55 cm

Färglitografi

Charles Sjöholm (f. 1933), Hötorget, Pt, motivet: 48 x 61

Färglitografi

Charles Sjöholm (f, 1933), Katarinahissen, 198/250, signerad, motivets mått: 50x59

Färglitografi

Charles Sjöholm (f. 1933), 60/ 300, Östermalms Saluhall, motivet: 56x48 cm

Färglitografi

Charles Sjöholm (f. 1933), Stockholmsmotiv, 116/250, signerad, motivet: 50x60

Färglitografi

3 st, Charles Sjöholm (f. 1933), Stockholmsmotiv, motivet: 49x58

Färglitografi

Charles Sjöholm (f. 1933), Stockholmsmotiv, 286/350, motivet: 52x63

Färglitografi

Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad, daterad 1981,97/150, Skeppsholmen. Motivet: , 42x56

Färglitografi

Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad, daterad 1981,97/150, Skeppsholmen. Motivet: 42x58

Färglitografi

Charles Sjöholm (f. 1933), 170/290, Stockholmsmotiv, 46x59

Färglitografi

Charles Sjöholm (f. 1933), Stockholmsmotiv, 292/295,44x55

Färglitografi

6 st. lösa blad, Charles Sjöholm (f. 1933), Stockholmsmotiv, bladets mått: 56x66

Färglitografi

Madeleine Pyk (f. 1934), Skeppsholmen, 7/175, signerad, -75, bladets mått: 51x62

Färglitografi

Reinhold Ljunggren (1920-2006), Skeppsholmen, PT, motivet: 30x41

Färglitografi

Charles Sjöholm (f. 1933), 145/300, Östermalms Saluhall, motivet: 57x47

Färglitografi

Charles Sjöholm (f. 1933), Sverige. Dam. Signerad, numrerad 287/300. Motivet: 70x52 cm

Färglitografi

Charles Sjöholm (f. 1933), 43/250, Gröna Lund, motivets mått: 49x55

Litografi

Charles Sjöholm (f. 1933), Östermalms Saluhall, 50x60 cm, signerad, 195/300

Färglitografi

Bengt Fransson (f. 1935), HC-upplaga, Skeppsholmen, signerad, motivet: 40x49