Objekt som liknar Färglitografi

Färglitografi

Charles Sjöholm (f. 1933), Sverige. Skeppsholmen. Signerad, numrerad 63/270. Motivet: 42x63 cm

Färglitografi

Charles Sjöholm (f. 1933), Hötorget, Pt, motivet: 48 x 61

Färglitografi

Charles Sjöholm (f, 1933), Katarinahissen, 198/250, signerad, motivets mått: 50x59

Färglitografi

Charles Sjöholm (f. 1933), 60/ 300, Östermalms Saluhall, motivet: 56x48 cm

Färglitografi

Charles Sjöholm (f. 1933), Stockholmsmotiv, 116/250, signerad, motivet: 50x60

Färglitografi

3 st, Charles Sjöholm (f. 1933), Stockholmsmotiv, motivet: 49x58

Färglitografi

Charles Sjöholm (f. 1933), Stockholmsmotiv, 286/350, motivet: 52x63

Färglitografi

Charles Sjöholm (f. 1933), 170/290, Stockholmsmotiv, 46x59

Färglitografi

Charles Sjöholm (f. 1933), Stockholmsmotiv, 292/295,44x55

Färglitografi

Sven X-et Erixson (1899-1970), Västerbron, motivets mått: 35x44

Färglitografi

Leopold Fare (1926-1996), 106/495, Västerbron, motivet: 51x67

Färglitografi

6 st. lösa blad, Charles Sjöholm (f. 1933), Stockholmsmotiv, bladets mått: 56x66

Färglitografi

Charles Sjöholm (f. 1933), 145/300, Östermalms Saluhall, motivet: 57x47

Färglitografi

Charles Sjöholm (f. 1933), Sverige. Dam. Signerad, numrerad 287/300. Motivet: 70x52 cm

Färglitografi

Sven X-et Erixson, Västerbron, 347/350, 35 x 43

Färglitografi

Charles Sjöholm (f. 1933), 43/250, Gröna Lund, motivets mått: 49x55

Litografi

Charles Sjöholm (f. 1933), Östermalms Saluhall, 50x60 cm, signerad, 195/300

Färglitografi

Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Mosebacke. Signerad, numrerad 347/360. Motivet: 47x57 cm

Färglitografi

Märtha Bolin-Clason (1902-1988), Sverige. Signerad och numrerad 116/260, Kungsgatan, motivet: 40x53