Objekt som liknar Färglitografi

Färglitografi

Karl Höglund (f. 1940), 22/150, Djurgårdsbron, bladets mått: 38x53

Färglitografi

Karl Höglund (f. 1940), Djurgårdsbron, 65/290, signerad, motivet: 57x86

Färglitografi

Karl Höglund (f. 1940), 19/150, Djurgårdsbron, motivet: 34x50

Färglitografi

Jan Lundquist, Djurgårdsbron, EA-upplaga, signerad, motivet: 40x55

Färglitografi

Jan Lundquist (f. 1935), Djurgårdsbron, 110/290, bladets mått: 47x62

Färglitografi

Yngve Svedlund (f. 1925), Djurgårdsbron, 140/260, motivet: 43x59

Färglitografi

Karl Höglund (f. 1940), EA-upplaga, 22/30, Waxholmsbåt, bladets mått: 75x60

Färglitografi

Karl Höglund (f. 1940), EA-upplaga, Stockholmsmotiv, 56x85

Färglitografi

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), EA-upplaga, Östermalmshallen, motivet: 38x53

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Östermalmshallen, EA-upplaga, signerad, 37x52 cm

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Östermalmshallen, EA-upplaga, motivet: 38x53

Färglitografi

Karin Olsson, EA-upplaga, landskap, bladets mått: 42x42

Färglitografi

Lena A Linderholm (f. 1947), Blomsterstilleben, EA-upplaga, bladets mått: 77 x 59

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), EA-upplaga (konstnärens exemplar), Gröna Lund, 2000, signerad, 38x46

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), EA-upplaga (konstnärens exemplar), Gröna Lund, 2000, motivet: 38x45

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Gröna Lund, EA-upplaga (konstnärens exemplar), 2000, motivet: 38x44

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), EA-upplaga, Gröna Lund, 2000, motivet: 37x45

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Gröna Lund, EA-upplaga, signerad, 2000, motivet: 46x38

Färglitografi

Dénes Perger (f. 1934), Strandvägen, 2/20, motivet: 22x32