Objekt som liknar Färglitografi

Färglitografi

Lars Jonsson (f. 1952), EA-upplaga, fåglar, motivet: 37x52

Färglitografi

Lars Jonsson (f. 1952), EA-upplaga, Fågel, motivet: 27x38

Färglitografi

Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Fågel, EA-upplaga. Motivet: 27x37

Färglitografi

Lars Jonsson, Sjöfågel, EA-upplaga, bladets mått: 35x28

Färglitografi

Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Fåglar. Signerad, numrerad 129/366. Motivet: 26x35 cm

Färglitografi

Lars Jonsson (f. 1952), Fågel, 142/310, motivet: 41x60

Färglitografi

Lars Jonsson, fågel, 180/360, motivet: 30x42

Färglitografi

Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Fågel. Signerad, numrerad 75/366, bladets mått: 27x36 cm

Färglitografi

Lars Jonsson, 144/360, bladets mått: 29 x 40, Fågel

Färglitografi

Lars-Olof Gynning (1920-2003), HC-upplaga, fåglar, 39 x 49

Färglitografi

Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Eskimå, signerad. EA-upplaga. Motivet: 40x57

Färglitografi

Gunnar Brusewitz (1924-2004), Fåglar, motivet: 24x44

Färglitografi

Harald Wiberg (1908-1986), Fåglar, 165/280, motivet: 32 x 41

Färglitografi

Bengt Åberg (f. 1941), 65/90, Fåglar, motivet: 65x54

Färglitografi

Emanuel Bernstone (f. 1973), 73/275, fåglar, motivet: 21x35

Färglitografi

Emanuel Bernstone (f. 1973), motivet: 18 x 32, fåglar

Färglitografi

Gunnar Brusewitz (1924-2004), 15/250, motivet: 19x28, fåglar

Färglitografi

Gunnar Gebbe Björkman (f. 1945), 19/190, fåglar, motivet: 39x55

Färglitografi

Gunnar Brusewitz (1924-2004), Sverige. Fåglar, signerad och numrerad 91/280, motivet: 25x35

Färglitografi

Björn Lindroth (1931-1999), Sverige. 103/310, Fåglar, motivet: 44x55