Objekt som liknar Färglitografi

Färglitografi

Lars Jonsson (f. 1952), EA-upplaga, Fåglar, motivet: 40x54

Färglitografi

Lars Jonsson (f. 1952), EA-upplaga, fåglar, motivet: 37x52

Färglitografi

Lars Jonsson (f. 1952), EA-upplaga, Fågel, motivet: 27x38

Färglitografi

Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Fågel, EA-upplaga. Motivet: 27x37

Färglitografi

Gunnar Brusewitz (1924-2004), HC-upplaga, -76, Sjöfåglar, motivet: 25x38

Färglitografi

Lars Jonsson, 144/360, bladets mått: 29 x 40, Fågel

Färglitografi

Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Fågel. Signerad, numrerad 75/366, bladets mått: 27x36 cm

Färglitografi

Gunnar Brusewitz (1924-2004), sjöfågel, 138/450, signerad, motivet: 41x58

Färglitografi

Einar Jolin (1890-1976), HC-upplaga, 4/40, Svanar, motivets mått: 55 x 45

Färglitografi

Gunnar Brusewitz (1924-2004), 212/350, Svanar, löst blad, bladets mått: 37 x 48

Färglitografi

Lars Jonsson, fågel, 180/360, motivet: 30x42

Färglitografi

Lars Jonsson (f. 1952), Fågel, 142/310, motivet: 41x60

Färglitografi

Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Fåglar. Signerad, numrerad 129/366. Motivet: 26x35 cm

Färglitografi

Gunnar Brusewitz (1924-2004), 257/500, sjöfåglar, 18x25

Färglitografi

Lindorm Liljefors (1909-1985), sjöfåglar, 307/360, motivet: 42x52

Färglitografi

Björn Ekegren (f. 1955), 66/250, Sjöfåglar, motivet: 35x45

Färglitografi

Björn Lindroth (1931-1999), Sverige. 112/280, Sjöfåglar, motivet: 36x50

Färglitografi

Gunnar Pettersson (f. 1947), Sverige. Svanar. Signerad, numrerad 200/375, bladets mått: 53x80 cm

Färglitografi

Lars-Olof Gynning (1920-2003), HC-upplaga, fåglar, 39 x 49