Objekt som liknar Färglitografi

Färglitografi

Gunnar Brusewitz (1924-2004), 15/250, motivet: 19x28, fåglar

Färglitografi

Gunnar Brusewitz (1924-2004), Sverige. Fåglar, signerad och numrerad 91/280, motivet: 25x35

Färglitografi

Gunnar Brusewitz (1924-2004), Sverige. Fåglar. Signerad, numrerad 224/260. Motivet: 25x34 cm

Färglitografi

Gunnar Brusewitz (1924-2004), Tallbitar, 166/200, motivet: 30x43 cm

Färglitografi

Gunnar Brusewitz (1924-2004), sjöfågel, 138/450, signerad, motivet: 41x58

Färglitografi

Gunnar Brusewitz (1924-2004), 257/500, sjöfåglar, 18x25

Färglitografi

Gunnar Brusewitz (1924-2004), HC-upplaga, -76, Sjöfåglar, motivet: 25x38

Färglitografi

Gunnar Brusewitz (1924-2004), 17/325, Svanar, motivet: 30x48

Färglitografi

Gunnar Gebbe Björkman (f. 1945), 19/190, fåglar, motivet: 39x55

Färglitografi

Gunnar Brusewitz (1924-2004), 212/350, Svanar, löst blad, bladets mått: 37 x 48

Färglitografi

Gunnar Brusewitz (1924-2004), Sverige. Svanar, signerad och numrerad 209/325, motivet: 30x48

Färglitografi

Gunnar Brusewitz (1924-2004), Sverige. Svanar. Signerad, numrerad 147/325. Motivet: 32x49 cm

Färglitografi

Harald Wiberg (1908-1986), Fåglar, 165/280, motivet: 32 x 41

Färglitografi

Bengt Åberg (f. 1941), 65/90, Fåglar, motivet: 65x54

Färglitografi

Emanuel Bernstone (f. 1973), 73/275, fåglar, motivet: 21x35

Färglitografi

Emanuel Bernstone (f. 1973), motivet: 18 x 32, fåglar

Färglitografi

Björn Lindroth (1931-1999), Sverige. 103/310, Fåglar, motivet: 44x55

Färglitografi

Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Fåglar. Signerad, numrerad 129/366. Motivet: 26x35 cm