Objekt som liknar Färglitografi

Färglitografi

Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Fågel. Signerad, numrerad 75/366, bladets mått: 27x36 cm

Färglitografi

Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. PT. Signerad, fågel. Motivet: ca 35x50cm

Färglitografi

Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Fåglar. Signerad, numrerad 129/366. Motivet: 26x35 cm

Färglitografi

4 st, Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Fåglar. Signerad, numrerad 243/250. Motivet: 36x52 cm, 46x35cm

Färglitografi

Lars Jonsson, 144/360, bladets mått: 29 x 40, Fågel

Färglitografi

Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Fågel, EA-upplaga. Motivet: 27x37

Färglitografi

Lars Jonsson (f. 1952), Fågel, 142/310, motivet: 41x60

Färglitografi

Lars Jonsson (f. 1952), EA-upplaga, Fågel, motivet: 27x38

Färglitografi

Lars Jonsson, fågel, 180/360, motivet: 30x42

Färglitografi

Lars Jonsson (f. 1952), EA-upplaga, Fåglar, motivet: 40x54

Färglitografi

Lars Jonsson (f. 1952), EA-upplaga, fåglar, motivet: 37x52

Färglitografi

Karl Mårtens, 132/150, Fågel, löst blad, bladets mått: 32 x 32

Färglitografi

Roland Jonsson, pilgrimsfalk. Signerad, numrerad 269/310. Motivet: 43x53 cm

Färglitografi

Lars Jonsson, Sjöfågel, EA-upplaga, bladets mått: 35x28

Färglitografi

Lars-Olof Gynning (1920-2003), HC-upplaga, fåglar, 39 x 49

Färglitografi

Nalle Werner (1913-1991), Sverige. 1973, fågel, signerad och numrerad 2/7, motivet: 82x61

Färglitografi

Gunnar Brusewitz (1924-2004), Sverige. Fåglar. Signerad, numrerad 224/260. Motivet: 25x34 cm

Färglitografi

Lennart Sand (f. 1946), fågel, signerad, -86 100/190 bm: 63x46, oramad

Färglitografi

Karl Mårtens (f. 1956), 71/290, Fågel, bladets mått: 43x29

Färglitografi

Gunnar Brusewitz (1924-2004), Sverige. Fåglar, signerad och numrerad 91/280, motivet: 25x35