Objekt som liknar Färglitografi

Färglitografi

Jan Lundquist (f. 1935), Bastugatan, EA-upplaga (konstnärens exemplar), motivet: 38 x 50

Färglitografi

Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Stockholmsmotiv, signerad och numrerad 195/290, motivet: 40x50

Färglitografi

Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Stockholmsmotiv, signerad och numrerad 62/290, motivet: 30x45

Färglitografi

Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 31/290, motivet: 41x50

Färglitografi

Jan Lundquist, Djurgårdsbron, EA-upplaga, signerad, motivet: 40x55

Färglitografi

Jan Lundquist, Stockholmsmotiv, 189/290, motivet: 32x50

Färglitografi

Jan Lundquist, Stockholmsmotiv, motivets mått: 30x45

Färglitografi

Jan Lundquist (f. 1935), EA (konstnärens exemplar), Waxholm, 36 x 55

Färglitografi

Jan Lundquist, Stureplan, 275/290, signerad, motivet: 40x55

Färglitografi

Färglitografi

Jan Lundquist, Stockholmsmotiv, 153/290 rim: 50x70

Färglitografi

2 st, Jan Lundquist, Stockholmsmotiv, ca 25x40

Färglitografi

Karl Höglund (f. 1940), EA-upplaga, Stockholmsmotiv, 56x85

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), EA-upplaga (konstnärens exemplar), Gröna Lund, 2000, signerad, 38x46

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), EA-upplaga (konstnärens exemplar), Gröna Lund, 2000, motivet: 38x45

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Gröna Lund, EA-upplaga (konstnärens exemplar), 2000, motivet: 38x44