Objekt som liknar Färglitografi

Färglitografi

Anders Palmér (f. 1958), 17/49, Landskap med hus, bladets mått: 33 x 46

Färglitografi

Lena A Linderholm (f. 1947), Blomsterstilleben, EA-upplaga, bladets mått: 77 x 59

Färglitografi

Karl Höglund (f. 1940), EA-upplaga, Djurgårdsbron, bladets mått: 58x86

Färglitografi

Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Eskimå, signerad. EA-upplaga. Motivet: 40x57

Färglitografi

Karl Höglund (f. 1940), EA-upplaga, 22/30, Waxholmsbåt, bladets mått: 75x60

Färglitografi

Karl Höglund (f. 1940), EA-upplaga, Stockholmsmotiv, 56x85

Färglitografi

Färglitografi

Elis Ryberg (1919-1985), Stockholm, EA-upplaga (konstnärens exemplar), motivet: 46x55

Färglitografi

Mona Huss Walin (f. 1944), Sverige. 1982, Landskap med hus, 14/460, löst blad, bladets mått: 72x78

Färglitografi

Lars Jonsson (f. 1952), EA-upplaga, Fåglar, motivet: 40x54

Färglitografi

Jan Lundquist, Djurgårdsbron, EA-upplaga, signerad, motivet: 40x55

Färglitografi

Lars Jonsson (f. 1952), EA-upplaga, fåglar, motivet: 37x52

Färglitografi

Lars Jonsson (f. 1952), EA-upplaga, Fågel, motivet: 27x38

Färglitografi

Sven Lidberg (1929-2009), skärgårdsmotiv, EA-upplaga, signerad, motivet: 30x16

Färglitografi

Mats Hådell (f. 1958), Sverige. Waxholm, EA-upplaga, motivet: 58x74

Färglitografi

Jan Lundquist, Stockholmsmotiv, EA-upplaga (konstnärens exemplar), signerad, motivet: 36x44

Färglitografi

Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Fågel, EA-upplaga. Motivet: 27x37

Färglitografi

Lars Norrman (1915-1979), Sverige. EA-upplaga, Eka, signerad. 38x56

Färglitografi

Kévork Zabounian (f. 1933), Kvinna, EA-upplaga, motivet. 55x40