Objekt som liknar Färglitografi

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Waxholmsbåtar, EA-upplaga, signerad, motivet: 38x47

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014). Waxholmsbåtar, EA-upplaga (konstnärens exemplar), motivet: 38x46

Färglitografi

Karl Höglund (f. 1940), Vaxholmsbåt, signerad, EA (konstnärens exemplar). 80x59

Färglitografi

Karl Höglund (f. 1940), EA-upplaga, Stockholmsmotiv, 56x85

Färglitografi

Göran Hahne (f. 1943), Waxholmsbåt, 24/242, signerad, motivets mått: 37x25

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Waxholmsbåt, Östanå I, HC-upplaga, signerad. - 77, motivet: 46x38

Färglitografi

Karl Höglund (f. 1940), EA-upplaga, Djurgårdsbron, bladets mått: 58x86

Färglitografi

Harry Wichmann (1916-1993), -68, Waxholmsbåtar, 55x37

Färglitografi

Bert Håge Häverö (f.1932), Waxholmsbåtar, 56x75

Färglitografi

Bert Håge Häverö, waxholmsbåtar, 147/360, 34x43

Färglitografi

Bert Håge Häverö, Waxholmsbåtar, 161/290, 35x45

Färglitografi

Bert Håge Häverö, Waxholmsbåtar, 161x290

Färglitografi

Bert Håge Häverö, Waxholmsbåtar, 162/209, 35x45

Färglitografi

Bert Håge Häverö, 115/360, 59x47, Waxholmsbåt

Färglitografi

Madeleine Pyk (f. 1934), Waxholmsbåtar, 201/280, 16x22

Färglitografi

Jan Lundquist (f. 1935), 197/290, Waxholmsbåtar, motivet: 36x50

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sommar i Roslagen, Waxholmsbåtar, PT, motivet: 45x64 cm

Färglitografi

Reinhold Ljunggren (1920-2006), Skeppsbron morgon, Waxholmsbåtar, PT, motivet: 33 x 42

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014). Waxholmsbåt, 312/360, motivet: 31x48

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), 287/360, Waxholmsbåt, signerad, motivet: 47x32