Objekt som liknar Färglitografi

Färglitografi

Einar Jolin (1890-1976), Sverige. Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 229/360. Motivet: 45x55 cm

Färglitografi

Einar Jolin (1890-1976), Stockholmsmotiv, 62/360, signerad, motivet: 46x55

Färglitografi

Einar Jolin (1890-1976), 197/360, Stockholmsmotiv, signerad, motivet: 36x56

Färglitografi

Einar Jolin (1890-1976), Stockholmsmotiv, 202/360, signerad, motivets mått: 45x55

Färglitografi

Einar Jolin (1890-1976), Stockholmsmotiv, signerad, 202/360, motivets mått: 45x55

Färglitografi

Einar Jolin (1890-1976), 330/360, Stockholmsmotiv, motivet: 46x55

Färglitografi

Einar Jolin (1890-1976), Stockholmsmotiv, motivet: 58x48

Färglitografi

Einar Jolin (1890-1976), Stockholmsmotiv, 248/360, 52x74

Färglitografi

Einar Jolin (1890-1976), 41/360, Stockholmsmotiv, 47x57

Färglitografi

Einar Jolin (1890-1976), Stockholmsmotiv, 87/360, 49x59

Färglitografi

Färglitografi

Einar Jolin (1890-1976), Stockholmsmotiv, 99/360, bladets mått: 54 x 76

Färglitografi

Einar Jolin (1890-1976), HC 35/40, 36x56, Stockholmsmotiv

Färglitografi

Einar Jolin (1890-1976), Sverige. Kungsträdgården. Signerad, numrerad 69/360. Motivet: 487x55

Färglitografi

Einar Jolin (1890-1976), 103/360, Stockholmsmotiv, Riddarfjärden, bladets mått: 54x76

Färglitografi

Einar Jolin (1890-1976), Sverige. Slädfärd. Signerad, numrerad 283/360. Motivet: 45x55 cm

Färglitografi

Einar Jolin (1890-1976), 15/360, Skeppsbron, 49x58

Färglitografi

Einar Jolin (1890-1976), Sverige. Visby ringmur, signerad och numrerad 131/250, motivet: 28x39

Färglitografi

Gustav Rudberg (1915-2001), Sverige. Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 48/260. Motivet: 42x54 cm

Färglitografi

David Bracken (f. 1930), Sverige. Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 74/200. Motivet: 35x54cm