Objekt som liknar Färglitografi

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), 10/10, Bankside, London, signerad, motivet: 29x41

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Skärgårdsmotiv. Signerad, numrerad 200/260. Motivet: 42x54 cm

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Skärgårdsmotiv. Signerad, numrerad 11/14, motivet: 9x24 cm

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Skärgårdsmotiv. Signerad, numrerad 36/300. Motivet: 28x45

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, 249/360, signerad, motivet: 35x52

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, 159/310, signerad, motivet: 25x42

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, 141/350, signerad, motivet: 36x29

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, 34/110, signerad, motivet: 23x40

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, 111/360, signerad, motivet: 42x57

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, 142/350, signerad, motivet: 30x43

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), Skärgårdsmotiv, signerad. 60/110, motivets mått: 30x45

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, 223/300, signerad, motivets mått: 40x29

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, 148/350, signerad, motivets mått: 35x28

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Segelbåt. Signerad, numrerad 197/260, motivet: 30x23 cm

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Fjällmotiv. Signerad, numrerad 150/200. Motivet: 26x40

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), eka, 200/310, motivet: 37x48

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), 351/360, Skärgårdsmotiv, motivets mått: 30x46

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, 143/350, motivets mått: 27x43

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), Skärgårdsmotiv, motivets mått: 44/250, 40 x 55