Objekt som liknar Färglitografi

Färglitografi

Göran Folcker (1920-2000), Vaxholm, 1976, 66/90, diameter: 30

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Waxholm. Signerad, numrerad 162/290, motivet: 37x46 cm

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Vaxholm. Signerad, numrerad 193/290, motivet: 37x45 cm

Färglitografi

Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Vaxholm. Signerad, numrerad 222/290. Motivet: 37x52 cm

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), 343/360, Waxholm, motivet: 40x67

Färglitografi

Mats Hådell (f. 1958), Sverige. Waxholm, EA-upplaga, motivet: 58x74

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), 335/360, Waxholm, bladets mått: 60x48

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), 124/360, Vaxholm, motivet: 40x57

Färglitografi

Jan Lundquist, Vaxholm, motivets mått: 40x55

Färglitografi

Elis Ryberg (1919-1985), Waxholm, 360-upplaga, 53x43

Färglitografi

Elis Ryberg (1919-1985), Vaxholm, 56/360, motivet: 53x43

Färglitografi

Elis Ryberg (1919-1985), Waxholm, HC-upplaga, motivet: 53x43

Färglitografi

Jan Lundquist (f. 1935), EA (konstnärens exemplar), Waxholm, 36 x 55

Färglitografi

Göran Hahne (f. 1943), Sverige. Skärgårdsmotiv. Signerad, numrerad 241/360. Motivet: 52x75 cm

Färglitografi

Claes Folcker (f. 1940), 259/360, skärgårdsmotiv, signerad, motivet: 50x72

Färglitografi

Göran Hahne (f. 1943), Waxholmsbåt, 24/242, signerad, motivets mått: 37x25

Färglitografi

Claes Folcker (f. 1940), 277/360, Skärgårdsmotiv, motivets mått: 57x76

Färglitografi

Claes Folcker (f. 1940), Skärgårdsmotiv, 210/360, motivets mått: 50x72

Färglitografi

Claes Folcker (f. 1940), skärgårdsmotiv, 60 / 385, motivet: 50x68