Objekt som liknar Färglitografi

Färglitografi

2 st, Göran Hahne (f. 1943), Skärgårdsmotiv, 45x30 resp 30x45

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Skärgårdsmotiv. Signerad, numrerad 200/260. Motivet: 42x54 cm

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Skärgårdsmotiv. Signerad, numrerad 11/14, motivet: 9x24 cm

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Skärgårdsmotiv. Signerad, numrerad 82/360. Motivet: 36x49 cm

Färglitografi

Göran Hahne (f. 1943), Sverige. Eka. Signerad, numrerad 120/360. Motivet: 77x51 cm

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Skärgårdsmotiv. Signerad, numrerad 36/300. Motivet: 28x45

Färglitografi

Harald Lindberg (1901-1976), Sverige. Skärgårdsmotiv. Signerad, numrerad 289/300, ca 34x41 cm

Färglitografi

3 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Skärgårdsmotiv, Signerad, 360-upplaga. Motivet: 29x39cm

Färglitografi

Göran Hahne (f. 1943), Waxholmsbåt, 24/242, signerad, motivets mått: 37x25

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, 249/360, signerad, motivet: 35x52

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, 159/310, signerad, motivet: 25x42

Färglitografi

Claes Folcker (f. 1940), 259/360, skärgårdsmotiv, signerad, motivet: 50x72

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), Skärgårdsmotiv, signerad. 60/110, motivets mått: 30x45

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, 223/300, signerad, motivets mått: 40x29

Färglitografi

Oskar Bergman (1879-1963), skärgårdsmotiv, 99/350, signerad, motivets mått: 31x43

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, 148/350, signerad, motivets mått: 35x28

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, 141/350, signerad, motivet: 36x29

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, 34/110, signerad, motivet: 23x40

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, 111/360, signerad, motivet: 42x57

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, 142/350, signerad, motivet: 30x43