Objekt som liknar Färglitografi

Färglitografi

Gustav Rudberg (1915-2001), Stockholmsmotiv, 193/250, 49x69

Färglitografi

Gustav Rudberg (1915-2001), Sverige. Isbjörnar. Signerad, numrerad 15/200. Motivet: 43x55 cm

Färglitografi

Gustav Rudberg (1915-2001), Sverige. Marin. Signerad, numrerad 13/350. Motivet: 35x45 cm

Färglitografi

Mikael Frygelius (1952-2001), Sverige. Stockholmsmotiv. Signerad. Motivet: 64x43cm

Färglitografi

Einar Jolin (1890-1976), Sverige. Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 46/360, motivet: 36x57 cm

Färglitografi

Einar Jolin (1890-1976), Sverige. Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 229/360. Motivet: 45x55 cm

Färglitografi

David Bracken (f. 1930), Sverige. Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 74/200. Motivet: 35x54cm

Färglitografi

Gustav Rudberg (1915-2001), Sverige. Segelbåtar. Signerad, numrerad 234/260. Motivet: 76x61 cm

Färglitografi

Gustav Rudberg (1915-2001), Sverige. Segelskuta. Signerad, numrerad 20/260. Motivet: 47x56 cm

Färglitografi

Gustav Rudberg (1915-2001), Sverige. Segelbåt. Signerad, numrerad 105/360. Motivet: 46x66 cm

Färglitografi

Gustav Rudberg (1915-2001), Sverige. Segelskuta, signerad, numrerad 31/250. Motivet: 38x43

Färglitografi

Margaret Sellmark (f. 1938), Sverige. Stockholmsmotiv, signerad och numrerad 75/250, motivet: 36x49

Färglitografi

Harry Kampf (1926-1989), Sverige. Stockholmsmotiv, signerad och numrerad 60/360, motivet: 42x58

Färglitografi

Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Stockholmsmotiv, signerad och numrerad 195/290, motivet: 40x50

Färglitografi

Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Stockholmsmotiv, signerad och numrerad 62/290, motivet: 30x45

Färglitografi

Gunilla Mann (f. 1947), Sverige. Stockholmsmotiv, signerad och numrerad 249/290, motivet: 29x43

Färglitografi

Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 31/290, motivet: 41x50

Färglitografi

Gustav Rudberg (1915-2001), eka, 149/310, motivet: 42x31

Färglitografi

Gustav Rudberg (1915-2001), 32/350, Kustmotiv, 30x37

Färglitografi

3 st, Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Stockholmsmotiv, 290-upplaga, signerad, ca 40x50 cm