Objekt som liknar Färglitografi

Färglitografi

Jan Lundquist, Stockholmsmotiv, EA-upplaga (konstnärens exemplar), signerad, motivet: 36x44

Färglitografi

Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), Stockholmsmotiv, Grand Hotel, signerad, motivet: 32x45

Färglitografi

Färglitografi

Jan Lundquist, Stockholmsmotiv, motivets mått: 30x45

Färglitografi

Einar Jolin (1890-1976), Stockholmsmotiv, 202/360, signerad, motivets mått: 45x55

Färglitografi

Claes Folcker (f. 1940), 272/365, Stockholmsmotiv, motivets mått: 39x74

Färglitografi

Carin Adler (f. 1929), Stockholmsmotiv, 94/200, motivets mått: 28x38

Färglitografi

Einar Jolin (1890-1976), Stockholmsmotiv, signerad, 202/360, motivets mått: 45x55

Färglitografi

Lars Wellton (1918-1992), 59/310, Stockholmsmotiv, motivets mått: 38x53

Färglitografi

2 st, Åke Westin (f, 1939), Stockholmsmotiv, motivets mått: 25x57 resp 41x57

Färglitografi

Bruno Karlsson (f. 1927), 1991, 200/360, Stockholmsmotiv, motivets mått: 35x50

Färglitografi

Kaj Bernstone (f. 1946), Stockholmsmotiv, 244/280, motivets mått: 29x50

Färglitografi

2 st, Bernd Rune Jäverbrant, Stockholmsmotiv, motivet: 34x45

Färglitografi

Elis Ryberg (1919-1985), Stockholmsmotiv, motivets mått: 47x56

Färglitografi

Bert Håge Häverö (f. 1932), Gröna Lund, 2000, EA (konstnärens exemplar), motivets mått: 44x37

Färglitografi

Charles Sjöholm (f. 1933), Stockholmsmotiv, 116/250, signerad, motivet: 50x60

Färglitografi

3 st, Charles Sjöholm (f. 1933), Stockholmsmotiv, motivet: 49x58

Färglitografi

Einar Jolin (1890-1976), Stockholmsmotiv, 99/360, bladets mått: 54 x 76

Färglitografi

Bruno Karlsson (f. 1927), 326/360, Stockholmsmotiv, signerad -95, motivet: 27x47

Färglitografi

Stig Jonzon (1913-1987), Stockholmsmotiv, 321/440, signerad, motivet: 48x38