Objekt som liknar Färglitografi

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), Skärgårdsmotiv, signerad. 60/110, motivets mått: 30x45

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, 148/350, signerad, motivets mått: 35x28

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, 249/360, signerad, motivet: 35x52

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, 159/310, signerad, motivet: 25x42

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), 351/360, Skärgårdsmotiv, motivets mått: 30x46

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, 143/350, motivets mått: 27x43

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), Skärgårdsmotiv, motivets mått: 44/250, 40 x 55

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, 141/350, signerad, motivet: 36x29

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, 34/110, signerad, motivet: 23x40

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), Skärgårdsmotiv, 58/275, motivets mått: 28x38

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, 111/360, signerad, motivet: 42x57

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, 142/350, signerad, motivet: 30x43

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), Skärgårdsmotiv, 298/360, motivets mått: 27x41

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Skärgårdsmotiv. Signerad, numrerad 36/300. Motivet: 28x45

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Skärgårdsmotiv. Signerad, numrerad 200/260. Motivet: 42x54 cm

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Skärgårdsmotiv. Signerad, numrerad 11/14, motivet: 9x24 cm

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, 42/275, signerad, 29x39

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), 99/150, skärgårdsmotiv, motivet: 33x27

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), Skärgårdsmotiv, 376/460, motivet: 30x41

Färglitografi

3 st, Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, PT, bladets mått: 30x51 - 40x50