Objekt som liknar Färglitografi

Färglitografi

Bert Håge Häverö, waxholmsbåtar, 147/360, 34x43

Färglitografi

Bert Håge Häverö, Waxholmsbåtar, 161/290, 35x45

Färglitografi

Bert Håge Häverö, Waxholmsbåtar, 161x290

Färglitografi

Bert Håge Häverö, Waxholmsbåtar, 162/209, 35x45

Färglitografi

Bert Håge Häverö, 115/360, 59x47, Waxholmsbåt

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sommar i Roslagen, Waxholmsbåtar, PT, motivet: 45x64 cm

Färglitografi

Reinhold Ljunggren (1920-2006), Skeppsbron morgon, Waxholmsbåtar, PT, motivet: 33 x 42

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014). Waxholmsbåt, 312/360, motivet: 31x48

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), 287/360, Waxholmsbåt, signerad, motivet: 47x32

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), 223/300, Waxholmsbåt, motivet: 41x33

Färglitografi

Göran Hahne (f. 1943), Waxholmsbåt, 24/242, signerad, motivets mått: 37x25

Färglitografi

Harry Wichmann (1916-1993), -68, Waxholmsbåtar, 55x37

Färglitografi

Bert Håge Häverö (f.1932), Waxholmsbåtar, 56x75

Färglitografi

Harry Wichmann (1916-1993), Waxholmsbåtar, 239/250, signerad-68, motivet: 58x36

Färglitografi

Jan Lundquist (f. 1935), 197/290, Waxholmsbåtar, motivet: 36x50

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), PT, -78, Waxholmsbåt, 32x49

Färglitografi

Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad och numrerad 37/300, Waxholmsbåt, 34x54

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), 109/360, Waxholmsbåtar, motivet: 34x43

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), Sverige. PT, Waxholmsbåt. Motivet: 25x40

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Waxholmsbåt. Signerad, numrerad 107/360. Motivet: 38x51