Objekt som liknar Färglitografi

Färglitografi

Svenolov Ehrén (1927-2004), Skärgårdsmotiv, 139/ 250, 50x47

Färglitografi

Svenolov Ehrén (1927-2004), Lanthandel, 242/360, 40x65

Färglitografi

Svenolov Ehrén (1927-2004), -58, Stockholm, 43/310, 38x55

Färglitografi

Svenolov Ehrén (1927-2004), -82, Droska, 152/360, 50x63

Färglitografi

Svenolov Ehrén (1927-2004), -79, 107/360, Hus, 68x63

Färglitografi

Svenolov Ehrén (1927-2004), vintermotiv, signerad -55, motivets mått: 38x32

Färglitografi

Svenolov Ehrén (1927-2004), -76, Stockholm, 30x77

Färglitografi

Svenolov Ehrén (1927-2004), -61, Stockholms slott, motivets mått: 38x38

Färglitografi

Svenolov Ehrén (1927-2004), bygge, signerad, 42/56

Färglitografi

Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholm, signerad. -59, motivet: 38x51

Färglitografi

Svenolov Ehrén (1927-2004), matador, 75/100, motivet: 60x35

Färglitografi

Svenolov Ehrén (1927-2004), Riddarholmen, 12/360, signerad, 1975, motivet: 32x57

Färglitografi

Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, 47x310, 18x60

Färglitografi

Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, 197/330, 44x45

Färglitografi

Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, 56x49

Färglitografi

Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, 28x75

Färglitografi

Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, 5/70, 24x49