Objekt som liknar Färglitografi

Färglitografi

Mats Hådell (f. 1958). Norrskär, 138/360, motivets mått: 58x83

Färglitografi

Mats Hådell (f. 1958), Norrskär, 146/360, motivets mått: 58 x 85

Färglitografi

Mats Hådell (f. 1958), Norrskär, 304/363, motivets mått: 60 x 84

Färglitografi

Mats Hådell (f. 1958), Norrskär, EA (konstnärens exemplar), motivets mått: 59x84

Färglitografi

Mats Hådell (f. 1958), Sverige. Norrskär. Signerad, numrerad 115 / 300. Motivet: 44x63 cm

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Norrskär, 354/360, motivet: 36x42

Färglitografi

Jan Lundqvist, Norrskär, 269/299, signerad, motivet: 33x45

Färglitografi

Jan Lundquist, Norrskär, 269/299, signerad, motivet: 33x45

Signerat tryck

Mats Hådell (f. 1958), Norrskär, EA (konstnärens exemplar), motivets mått: 63 x 78

Färglitografi

Bert Håge Häverö, 1979, HC 45/50 (Norrskär), 44x51

Färglitografi

Bert Håge Häverö (f. 1932), Norrskär, 35 x 45

Färglitografi

Roland Svensson (1910-2003), 5/5, Norrskär, 1962, 45x34

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), EA-upplaga, Norrskär, signerad, motivet: 38x45

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), EA-upplaga, Norrskär, motivet: 38x45

Färglitografi

Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Norrskär. Signerad, numrerad 13/38, HC-upplaga (hors de commerce). Motivet: 37x45 cm

Färglitografi

Signerad, 7/360, Storskär, motivets mått: 40x58

Färglitografi

Åke Åhlin, Storskär, HC 20/35, motivet: 40x54

Färglitografi

Berndt-Rune Jäverbrant (f. 1941), Sverige. Storskär. Signerad, daterad 81, numrerad 93/225. Motivet: 34x48 cm