Objekt som liknar Färglitografi

Färglitografi

Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Blomsterstilleben. Signerad, numrerad 828/1495, löst blad, ca 61x85 cm

Färglitografi

Lena A Linderholm (f. 1947), Blomstilleben, bladets mått: 75 x 56

Färglitografi

Lena A Linderholm (f. 1947), Blomsterstilleben, EA-upplaga, bladets mått: 77 x 59

Färglitografi

Lena A Linderholm (f, 1947), Blomstilleben, motivets mått: 72 x 55

Färglitografi

Lena A Linderholm (f. 1947), Blomstilleben, motivets mått: 50 x 76

Färglitografi

Färglitografi

Lena A Linderholm (f. 1947), Blomsterstilleben, 161/175, bladets mått: 58 x 64

Färglitografi

Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Blomsterstilleben. Signerad, numrerad 141/170, bladets mått: 59x82 cm

Färglitografi

Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Blomsterstilleben. Signerad, numrerad 127/170, bladets mått: 83x59 cm

Färglitografi

Lena A Linderholm (f. 1947), EA (konstnärens exemplar), Segelbåt, bladets mått: 60x46

Färglitografi

Olle Nyman (1909-1999), Sign 1978, 280/400, Blomstilleben, motivets mått: 75 x 61

Färglitografi

Siri Rathsman (1895-1974), 1961, Blomstilleben, 11/30, motivet: 56 x 40

Färglitografi

Albin Amelin (1902-1975), Blomsterstilleben, 168/360, motivets mått: 63 x 52

Färglitografi

Maria Hillfon, 208/260, Blomstilleben, motivet: 55x46

Färglitografi

Maria Hillfon (f. 1945), Blomstilleben, 92/260, motivet: 60 x 48

Färglitografi

Olle Nyman (1909-1999), signerad. 1972, blomstilleben, 34/ 460, motivet: 34x26

Färglitografi

Maria Hillfon, Blomsterstilleben, 247/300, 56 x 50

Färglitografi

Jonas Fredén (f. 1959), 37 x 33, Blomsterstilleben

Färglitografi

Maria Hillfon, Blomsterstilleben, 74/380, 35 x 27

Färglitografi

Albin Amelin (1902-1975), blomsterstilleben, signerad, -48, motivet: 71x50