Objekt som liknar Färglitografi

Färglitografi

Bengt Landin (f. 1933), Tupp, 147/150, motivets mått: 70 x 54

Färglitografi

Bengt Landin (f. 1933), tupp, 13/300, signerad, motivets mått: 39x29

Färglitografi

Bengt Landin (f. 1933), 28/25, Tupp, motivet: 63 x 50

Färglitografi

Bengt Landin (f. 1933), 149/250, Tupp, motivet: 69x53

Färglitografi

Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Tupp. Signerad, numrerad 18/150. Motivet: 29x21 cm

Färglitografi

Gunnar Brusewitz (1924-2004), Fåglar, motivet: 24x44

Färglitografi

Harald Wiberg (1908-1986), Fåglar, 165/280, motivet: 32 x 41

Färglitografi

Emanuel Bernstone (f. 1973), 73/275, fåglar, motivet: 21x35

Färglitografi

Emanuel Bernstone (f. 1973), motivet: 18 x 32, fåglar

Färglitografi

Gunnar Brusewitz (1924-2004), 15/250, motivet: 19x28, fåglar

Färglitografi

Gunnar Gebbe Björkman (f. 1945), 19/190, fåglar, motivet: 39x55

Färglitografi

Gunnar Brusewitz (1924-2004), Sverige. Fåglar, signerad och numrerad 91/280, motivet: 25x35

Färglitografi

Björn Lindroth (1931-1999), Sverige. 103/310, Fåglar, motivet: 44x55

Färglitografi

Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Fåglar. Signerad, numrerad 129/366. Motivet: 26x35 cm

Färglitografi

Gunnar Brusewitz (1924-2004), Sverige. Fåglar. Signerad, numrerad 224/260. Motivet: 25x34 cm

Färglitografi

4 st, Lars Jonsson (f. 1952), Sverige. Fåglar. Signerad, numrerad 243/250. Motivet: 36x52 cm, 46x35cm

Färglitografi

Bengt Landin (f. 1933), Tupp, 135/150, bladets mått: 45 x 36