Objekt som liknar Färglitografier

Färglitografier

4 st.Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, signerade, -76, motivets mått: 35x55

Färglitografi

Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, signerad, -79, motivets mått: 38x54

Färglitografi

2 st, Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, signerad: -71, motivets mått: 13x40

Färglitografier

2 st. Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, numrerade och signerade, motivet: 24x40

Färglitografi

Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, 62/360, motivet: 36x59

Färglitografi

Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, 99/36, signerad, motivet: 38x53

Färglitografi

Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 82/360. Motivet: 36x61 cm

Färglitografi

Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 190/360, -77. Motivet: 34x55

Färglitografi

Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Stockholmsmotiv, PT, signerad, 93. Motivet: 48x45

Färglitografi

Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Stockholmsmotiv. Signerad, daterad -91, numrerad 315/330, signerad. Motivet: 42x43, saknar glas

Färglitografier

6 st. Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, 59x44

Färglitografier

2 st, Svenolov Ehrén (1927-2004)& Å Westin, Stockholmsmotiv, ca 25 x 50

Färglitografi

Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, 47x310, 18x60

Färglitografi

Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, 197/330, 44x45

Färglitografi

Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, 56x49

Färglitografi

Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, 28x75

Färglitografi

Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, 5/70, 24x49

Färglitografi

Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, 32x46

Färglitografi

4 st, Svenolov Ehrén (1927-2004), Stockholmsmotiv, 24x39

Färglitografi

Svenolov Ehrén (1927-2004), 93/360, Stockholmsmotiv, signerad, -76