Konstmapp

Saga 91. LG Lundberg, Lennart Aschenbrenner (f. 1943), Sverige. Harald Lyth (f. 1937), Sverige. C Göran Karlsson (f. 1944), Sverige. Curt Hilfon, Nils Kölare (1930-2007), Sverige. Serigrafier. Signerad, numrerad 48/150. 6 st, lösa blad. Bladets mått: 50x70 cm