Objekt som liknar Litografi

Rosenthal, Björn Wiinblad (1918-2006), höjd: 31

Porslin

11 del. Björn Wiinblad (1918-2006), Danmark

Tallrikar

2st Björn Wiinblad (1918-2006), Rosenthal + fat Tyskland

Porslin

5 del. bl.a. Björn Wiinblad (1918-2006), (skador)

Tallrikar

2 st, Rosenthal, Björn Wiinblad (1918-2006), diameter: 29

Björn Wiinblad (1918-2006), Rosenthal, höjd: 18

Tallrikar

glas, 2 st, Björn Wiinblad (1918-2006), Rosenthal, diameter: 31

Rosenthal, Björn Wiinblad (1918-2006), Dia32

Rosenthal, Björn Wiinblad (1918-2006), höjd: 21

Rosenthal, Björn Wiinblad (1918-2006), längd: 32

Björn Wiinblad (1918-2006), -63, Kvinnohuvud, Danmark, höjd: 42

Rosenthal, Björn Wiinblad (1918-2006), höjd: 18

Rosenthal, Björn Wiinblad (1918-2006), höjd: 28

Tallrikar

12 st, Aladin, Rosenthal, Björn Wiinblad (1918-2006)