Objekt som liknar Appliquer

1 par, mässing, Empirestil, höjd: 23 cm

Elektrifierade, Empire-stil, höjd: 32

Ett par, 1800-tal, Empire-stil, Brännförgylld brons, 3 ljusarmar vardera, höjd: 35

1 par, mässing, empirestil, höjd: 31

1 par, mässing, empirestil, höjd: 35

Ett par, empirestil, Kristall / mässing, höjd: 55 ca