Objekt som liknar Lampetter

Ett par, 1800-tal, Empire-stil, Brännförgylld brons, 3 ljusarmar vardera, höjd: 35

Ett par, med prismor, Empire-stil, höjd: 34

1 par, empire-stil, prismor, höjd: 37

Ett par, Empire-stil, Med prismor, höjd: 40