Objekt som liknar Lampetter

1 par, Gustaviansk stil, höjd: 31 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

1 par, med prismor, Gustaviansk stil, höjd: 45

Ett par, Gustaviansk stil, med prismor, höjd: 45

Ett par, Gustaviansk stil, metall, höjd: 31

Ett par, Gustaviansk stil, höjd: 37, metall

1 par, Gustaviansk stil, Trä, höjd: 30

ett par, prismor, Gustaviansk stil. Höjd: 33

ett par, Gustaviansk stil, Mässing, höjd: 33

1 par, Gustaviansk stil, Brons Förgyllda, 1800-tal, höjd: 47

Ett par, Gustaviansk stil, Metall, höjd: 31

Ett par, Gustaviansk stil, höjd: 34 cm, metall

Ett par, metall, Gustaviansk stil. Höjd: 34

Ett par, Gustaviansk stil. Höjd: 33, metall