Objekt som liknar Lampetter

Elektrifierade, Empire-stil, höjd: 32

Ett par, 1800-tal, Empire-stil, Brännförgylld brons, 3 ljusarmar vardera, höjd: 35

1 par, mässing, Empire-stil, höjd: 36 cm